Nasi podopieczni – Gmina Miasto Sierpc

Cześć!

Mam na imię „Szaza”. Jestem nie dużą suczką o łagodnym charakterze. Łubię ludzi i dzieci. Jestem już po zabiegu sterylizacji. Poszukuję przyjaznych ludzi, którzy mnie pokochają. Jestem zaprzyjaźniona z Seleną,

chętnie pojedziemy razem.

 

 

 

Hej !

Jestem Selena mam 5 lat i zostałam znaleziona w okolicach Sierpca. Jestem spokojna i ułożona. Umiem też chodzić na smyczy i bardzo lubię dzieci. Dobrze „ dogaduję się” z innymi pieskami.

Mam przyjaciółkę o imieniu Szaza i chętnie razem przypilnujemy Twojego domu.

P.s. Pies przed sterylizacją.

 

 

 

Mam na imię Sachel.

Jestem pieskiem czarno-brązowym. Urodziłem się w 2010 roku i wciąż czekam na nowy dom. Jestem lękliwy i jeszcze nie reaguję na przywołanie, a może mnie tego nauczysz?

P.s. Jestem już po zabiegu kastracji.

 

 

 

 

Mam na imię Soko.

Urodziłem się w 2011r. Jestem lękliwy i nieufny może dlatego, że jestem mocno zestresowany.

Poszukuję domu w którym nie ma dzieci. Potrzebuję właściciela o silnym charakterze.

Potrafię pilnować domu. J

 

 

 

 

Mam na i mię Łapeczka jestem małym czarnym pieskiem.

Urodziłem się w 2016 roku. Jestem również miłym i wesołym towarzyszem zabaw. Moja przednia łapka jest  od zawsze przykurczona. I tak już zostanie. L Ale wcale mi to nie przeszkadza. J Szukam ciepłego domku.

 

 

 

Jestem niedużym pieskiem o czarnym umaszczeniu. Pani doktor powiedziała, że jestem grzeczny i milutki. Kiedyś bolało mnie oczko i po dawnym urazie został mi ślad. Teraz poszukuję domu. A jeszcze jedno nie mam  imienia może Ty mi je nadasz?

P.s. Pies wykastrowany.

 

 

 

Jestem pieskiem czarno-podpalanym.

Urodziłem się w 2011roku. Mówią na mnie Serdelek ciekawe czemu? Może dlatego, że  kocham swoją miskę i lubię zjeść. Jestem też ciekawy otoczenia i lubię poszczekać.

P.s. Pies po zabiegu kastracji.

 

 

Jestem tricolorką mam na imię Alma.

Urodziłam się w 2017 roku. Pochodzę z Sierpca. Wszyscy mówią, że jestem bardzo miłą sunią, ale troszeczkę nie ufną. Mam w sobie dużo psiej miłości, ale nie mam komu jej okazać. Mogę mieszkać w bloku, ale również potrafię  przypilnować Twojego domu.

P.s. Pies przed sterylizacją.

 

 

 

Jestem niedużym pieskiem o czarnym umaszczeniu. Pani doktor powiedziała, że jestem grzeczny i milutki. Kiedyś bolało mnie oczko i po dawnym urazie został mi ślad. Teraz poszukuję domu. A jeszcze jedno, nie mam  imienia może Ty mi je nadasz?

P.s. Pies wykastrowany.

Go to Top