Nasi podopieczni – Związek Gmin Regionu Płockiego

Witajcie!

Mam na imię Lora. Urodziłam się w 2015 roku. Jestem pięknie umaszczonym  mieszańcem średniego wzrostu. Charakter mam łagodny, choć lubię sobie poszczekać. Wyglądam groźnie, ale moje łagodne oczy mnie zdradzają. Jestem ChiefEssays.Net troszkę zalękniona, lecz otwieram się na ludzi. Bardzo się cieszę kiedy  przychodzą do mnie goście  i głaszczą. Poszukuję domku w którym mogłabym się cieszyć życiem wraz z moimi nowymi właścicielami.

Ps. Pies przed sterylizacją.

Nr 6/17/ZGRP

Nr czipa 8363

BOX nowy  87

 

Hej!
Jestem Ikar. Urodziłem się w 2015 roku. Przyjechałem do schroniska z Proboszczewic. Jestem w typie wilka. Podobno jestem też ułożony i wcale nie wykazuje agresji, choć wyglądam groźnie. Potrafię przypilnować domu. Poszukuję przyjaznych ludzi, którzy mnie pokochają.
P.s. Pies po kastracji.
Nr 9/17/ZGRP
Nr czipa 0141
BOX 49

 

 

 

Hej!
Mam na imię Dolar. Urodziłem się w 2013 roku. Jestem nie dużym pieskiem o biało czarnym umaszczeniu. Lubię sobie poszczekać i chętnie przypilnuję twojej posiadłości.
Nr 10/17/ZGRP
Nr czipa 0145
BOX 46

 

 

 

Hej!
Jestem Fido. Mam 10 lat i jestem niewidomy. Pomimo mojego wieku i mojej przypadłości jestem w pełni sprawnym psem. Mówią o mnie Kochany Staruszek i taki jestem. Bardzo łagodny i przyjacielski. Choć nie widzę doskonale się orientuję co się dzieje dokoła. Jeśli chcesz mieć starszego, wiernego przyjaciela proszę otwórz serce dla seniora i zaopiekuj się mną. Bardzo tęsknię za ciepłym domem i opiekunem.
Nr 23/17/ZGRP
Nr czipa 1716
BOX D

Hej!
Jestem suczką, mam na imię Doris. Urodziłam się w 2016 roku. Jestem szorstkowłosym mieszańcem o biszkoptowym umaszczeniu. Nie jestem agresywna. Jestem tylko troszkę wycofana i jeszcze się boję. Nie umiem chodzić na smyczy, ale chętnie przypilnuję Twojego domu.
Nr 25/17/ZGRP
Nr czipa 1701
BOX 10

Cześć!
Mam na imię Oli. Urodziłem się w 2009 roku. Jestem owczarkiem niemieckim o umaszczeniu czarnym podpalanym. Nie jestem agresywny, choć czasem lubię sobie poszczekać. Kiedy jestem sam, jestem example of a narrative essay troszkę wystraszony. Lubię towarzystwo ludzi i zwierząt. Poszukuję domku, którego będę mógł przypilnować.
P.s. Pies przed kastracją.
Nr czipa 5020
BOX 76
Nr 32/17/ZGRP

 

Cześć!
Jestem Barni. Urodziłem się w 2009 roku. Nie lubię chodzić na smyczy, a może dlatego, że tego nie robiłem ? Jestem większym psem, wyglądam dosyć groźnie, ale tak naprawdę jestem bardzo łagodny i ciekawy otoczenia. Poszukuję domu w którym będę mógł spędzać czas z nowymi przyjaciółmi.
P.s. Pies przed kastracją.
Nr 35/17/ZGRP
Nr czipa 5057
BOX 70

Witajcie!
To ja Tosia. Jestem młodym pieskiem (2016) . Przywieziono mnie aż ze Słupna. Troszkę jeszcze jestem zalękniona, ale bardzo brakuje mi przytulania i głaskania. Szukam przyjaznego domku w którym znajdę przyjaźń a może i coś więcej?
P.s. Sunia przed sterylizacją.
Nr 39/17/ZGRP
Nr czipa 1484
BOX 5

Go to Top