Aktualności

Asik-5

“Przygarnij psiaka” – pomagamy lokatorom płockiego schroniska, odc. 21

0

http://petronews.pl/przygarnij-psiaka-pomagamy-lokatorom-plockiego-schroniska-odc-21/#prettyPhoto

Melcia trafiła do schroniska pod koniec listopada z okolic Ciechomic. Osoby, które zgłaszały błąkającą się sunię podejrzewały złamanie łapki, ponieważ bardzo kulała. Gdy przyjechała do nas została postawiona diagnoza: wyrwana poduszka z łapki :( Być może wpadła w jakieś sidła? :(
Melcia mimo tego, co ją spotkało dzielnie znosi leczenie. Wchodząc do gabinetu od razu kładzie się na stół i daje sobie zmieniać opatrunki. Łapka goi się bardzo szybko, leczenie przyniosło efekt.Za parę dni będzie mogła opuścić schronisko i spędzić Święta w kochającym domku.
Sunia jest WDZIĘCZNA, SYMPATYCZNA I BARDZO KOCHANA!!!
Pilnie potrzebuje domu!!!
Melcia przebywa cały czas w ogrzewanym pomieszczeniu szpitalnym i dlatego martwimy się, jak zniesie mrozy oraz pobyt w boksie po zakończeniu leczenia.
Sunia ma około 3 lat i jest po zabiegu sterylizacji.

“Przygarnij psiaka” – pomagamy lokatorom płockiego schroniska, odc. 22

0

http://petronews.pl/przygarnij-psiaka-pomagamy-lokatorom-plockiego-schroniska-odc-22/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Podziękowania

0

Panie Mikołajki-Przedszkolanki odwiedziły nasze zwierzaki i przekazały karmę dla naszych pupili.
Dziękujemy maluszkom z Miejskiego Przedszkola nr 10 w Płocku za dzielne włączenie się w akcje dla czworonogów

Około 9-letnia sunia trafiła do schroniska jako szczeniak z terenu Płocka. – To pies z charakterem, przeuroczy, ale nie dogaduje się z innymi psami. Na pewno musi być sama, a idealnie nadaje się jako pies stróżujący, na posesję.
Ruda jest spokojna wobec ludzi, jeśli jednak coś jej się nie spodoba, potrafi dać o tym znać. Jak na swój wiek, ma sporo radości życia – na wybiegu żwawo biegała za piłką, bawiąc się nią jak szczeniak. Jej cecha charakterystyczna? Prześliczny nosek, na którego widok każdemu mięknie serce.
Mimo tego, Ruda nie zaskarbiła sobie przychylności osób, które chcą adoptować psa ze schroniska. – Być może dlatego, że kiedy jest w boksie, to szczeka?? ...
Nie jest psem przytulanką, zyskuje dopiero po bliższym poznaniu :)
Sunia jest po zabiegu sterylizacji, gotowa jest do adopcji od zaraz. Przez cały pobyt w schronisku nie chorowała. Na pewno okaże się wdzięcznym towarzyszem osoby.

“Przygarnij psiaka” – pomagamy lokatorom płockiego schroniska, odc. 20

0

http://petronews.pl/przygarnij-psiaka-pomagamy-lokatorom-plockiego-schroniska-odc-20/

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Wizyta maluszków w schronisku

0

Dziękujemy za wizytę maluszków z Przedszkola Samorządowego im. Króla Maciusia Pierwszego w Gąbinie

Baster jest z psem z charakterem, ma około 8 lat.
– Trafił do nas z okolic Płocka, w bardzo złym stanie .W trakcie leczenia okazało się, że raz chudnie, raz tyje, na zmianę. W końcu ustabilizowaliśmy to, na szczęście były to tylko przejściowe kłopoty. Niedawno miał wykonane badania, wszystko jest już w porządku :)
Baster jest już po kastracji, gotowy na przyjaźń z nowym opiekunem, który go nie zostawi. – Na pewno jest to pies, którym powinna zająć się osoba o silnym charakterze, dominująca.
– To pies, który sam wybiera sobie przyjaciół. Jeśli kogoś polubi, jest przemiły. Jeśli ktoś mu się nie spodoba, to nie udaje, że jest fajnie. Ma charakter...
Zdecydowanie nie jest to pies – przytulanka. Potrzebuje stanowczości, ale nie agresji. A jeśli już kogoś pokocha, to miłość będzie okazywał do końca życia.

“Przygarnij psiaka” – pomagamy lokatorom płockiego schroniska, odc. 19

0

http://petronews.pl/przygarnij-psiaka-pomagamy-lokatorom-plockiego-schroniska-odc-19/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

 

14670664_1116914185011581_305105328593227984_n

Drapaki dla kotów

0

Kochani!

W związku z coraz liczniejszą gromadką kotów, kociąt w naszym Schronisku ( jest ich przeszło 40!) prosimy o drapaki dla nich, żeby mogły relaksować się piłując swoje pazurki :)

14374612_1311648615542589_1716441189_o

Podziękowanie

0

PODZIĘKOWANIE

Schronisko dla Zwierząt w Płocku składa serdeczne podziękowania dla Państwa Magdaleny i Krzysztofa Jacka Jarząbkiewicz za karmę, którą zebrali na swoim ślubie i przywieźli ją do nas :)

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

 

 

IMG_20161018_102856 (2)

Wizyta maluszków w schronisku

0

Serdecznie podziękowania dla maluszków z przedszkola Entliczek Pentliczek za wizytę w schronisku oraz przekazaną karmę,przysmaki, miseczki i koce dla naszych pupili :) DZIĘKUJEMY! :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Wizyta maluszków w schronisku

0

Dziękujemy maluszkom z Miejskiego Przedszkola nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół w Płocku za wizytę

Go to Top